Ruční výroba aneb dnes tak populární handmade byla byl v dobách dávných jediný způsob, jak něco vyrobit. Ty doby už jsou dávno pryč, ale obliba těchto výrobků stoupá. A není se čemu divit. V některých segmentech je poctivá ruční práci nenahraditelná.

Souma Leather je mladá ambiciózná značka, která je neodmyslitelně spjatá se značkou kol Brompton. V nabídce najdete mnoho cyklo doplňků, které snoubí poctivý výrobek a praktický design. Mimo tyto doplňky najdete v portfóliu také peněženky, psaníčka a jiné krásné výrobky z kůže.

Souma Leather je brněnská značka, která si osvojila eleganci v cyklistice, ale nejen to. Značku si můžete prohlédnout zde.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.