Přes internet se dá koupit hodně věcí, někdy je fajn si je ale ohmatat, podívat se na ně ze všech stran. A tak jsme se rozhodli, že je na čase nechat vás prolistovat diáře a zápisníky na videu.

Spustili jsme Youtube kanál Martezi, kde si můžete lépe prohlédnout to, co chcete koupit. Postupně budeme přidávat další videa, nyní můžete prolistovat některé diáře a zápisníky. Samozřejmostí pak je, že příslušné video najdete vždy na stránce konkrétního produktu, aby jste ho nemuseli hledat.

Tak s chutí do toho! Slyšíte to šustění stránek? Stačí mrknout na Youtube.

Nyní můžete prolistovat:

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.