VenaValnoha neboli Vendula Valnohová je zosobněním nadčasového designu v ručním provedení a použití tradiční kůže. Kůže se nikdy neomrzí pro svou kvalitu, vzhled a také díky tomu, že výrobky z ní vám budou neskutečně dlouho sloužit.

Rukopisem značky je jednoduchost a minimalismus, což se projevuje v designu a řešení každého výrobku. Každý kus je ručně šitý a k jeho výrobě se používá tradičních postupů. Poctivá práce je patrná na první pohled, a proto jsme se rozhodli do sortimentu zařadit peněženky a kabelky této značky. A nejen to. Všechny aktuální produkty značky VenaValnoha najdete zde.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.