Novinky z MontMatu

Odlehčené verze INDI.S a MARC.S postrádají jakoukoliv ražbu. Co to v praxi znamená? Na "deskách" nenajdete logo ani jediné písmenko. Prostě nic. 100% prostoru je nyní věnováno jenom kůži.

Zapínání je řešeno typicky pro tuto značku - INDI.S sedlářským knoflíkem a MARC.S pak gumičkou.

V tuto chvíli je v nabídce novinková barva černá. INDI.S je pak také k dostání v tmavě hnědé barvě vč. penloopu. Černý MARC.S je bez penloopu, INDI.S pak ve variantě s i bez penloopu.

Novinkou obou řad je jednoduchý horizontální rozdružovač ze čtyř listů, kde každý má jinou barvu. Rozdružovač tedy přesahuje nad náplň zápisníku/diáře. Každý list obsahuje motivační citát a decentní logo.

  

Blog

Více prostoru pro cestovatelské vzpomínky

Více prostoru pro cestovatelské vzpomínky

Jak nakládáte s vašimi vzpomínkami, když se vrátíte z dovolené? Ačkoli jsou fotografie skvělým a léty prověřeným způsobem, jak zachytit nejdůležitější okamžiky, často nám přináší jenom povrchový pohled. Co kdybychom vám řekli, že psaní krátkých poznámek do zápisníku může přidat další rozměr k uchování vašich vzpomínek?

Více

Zapomeňte na bezesné noci: Jak vám zápisník pomůže lépe usnout?

Zapomeňte na bezesné noci: Jak vám zápisník pomůže lépe usnout?

Málokdy si uvědomujeme, jak moc nám naše myšlenky mohou bránit v klidném spánku. Mnohdy se nám stává, že se v noci probudíme a naše mysl začne utíkat do kolotoče starostí, plánů a nápadů. Nebo se nám díky tomu nepovede ani usnout. Tento nepřetržitý tok myšlenek může být nejenom náročný na naši psychiku, ale také může narušit kvalitu našeho spánku. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje jednoduchý trik, jak se této nepříjemné situaci vyhnout?

Více

Předvánoční úklid - udělejte si místo

Předvánoční úklid - udělejte si místo

Vánoce jsou čas hojnosti, což v dnešní konzumní době platí dvojnásob. S příchodem vánočních svátků nás čeká také příchod věcí do naší domácnosti. Pokud ale materiální statky putují jedním směrem, tedy do naší domácnosti, náš životní prostor se stává přeplněný, zahlcený. Je všeobecně známo, že pořádek a nepřetíkající skříňky zbystřují uvažování a zachovávají zdravého ducha. Proto je vhodné se také s nepotřebnými věcmi občas rozloučit. A kdy jindy než nyní před Vánoci, kdy nezpochybnitelně dojde k zahuštění itineráře domova? Pojďme se spolu podívat na místa ve vaší domácnosti, která by uvolněním místa potřebovala osvěžit.

Více