Odlehčené verze INDI.S a MARC.S postrádají jakoukoliv ražbu. Co to v praxi znamená? Na "deskách" nenajdete logo ani jediné písmenko. Prostě nic. 100% prostoru je nyní věnováno jenom kůži.

Zapínání je řešeno typicky pro tuto značku - INDI.S sedlářským knoflíkem a MARC.S pak gumičkou.

V tuto chvíli je v nabídce novinková barva černá. INDI.S je pak také k dostání v tmavě hnědé barvě vč. penloopu. Černý MARC.S je bez penloopu, INDI.S pak ve variantě s i bez penloopu.

Novinkou obou řad je jednoduchý horizontální rozdružovač ze čtyř listů, kde každý má jinou barvu. Rozdružovač tedy přesahuje nad náplň zápisníku/diáře. Každý list obsahuje motivační citát a decentní logo.

  

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.