Už je to tak – hledali jsme hledali, co kdo zajímavého vyrábí a do hledáčku se nám dostala značka BRUNNEN. Po firmě Troika, která taktéž sídlí v Německu, je to druhá značka našich západních sousedů, se kterou jsme navázali spolupráci.

Značka spadá do portfolia společnosti Baier & Schneider a zahrnuje široké spektrum papírenského zboží – vyrábí nejen různé sešity, ale i drobnosti do kanceláře, do školních aktovek, balení dárků, atp. Nás ale zajímaly manažerské vychytávky a pomocníci na jednání a schůzky.

Nově tedy přibyly v našem portfoliu zápisníky neutrálního zpracování, ale i hravější variace a také diář, který snoubí to nejlepší z diářů a zápisníků (určen těm nejnáročnějším workoholikům):

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.