Protože jsou ve vaší oblibě zápisníky MontMat a díky blížícímu se konci roku také diáře, rozhodli jsme se tyto dvě věci spojit. Nyní u nás najdete také MontMat diář.

Nejlepší věci jsou obvykle ty nejjednodušší. A tak jsme k tomu přistoupili i my - bez kudrlinek a účelově. Diář je týdenní nedatovaný, takže si můžete vybrat libovolný moment v roce, kdy začít. V záhlaví každého týdne je prostor pro jeho označení. 

Celý diář je řešený dvojjazyčně, a to česky a anglicky. Krom první strany, kde je vyhrazený prostor třeba pro jméno majitele, diář obsahuje roční přehledy na dva roky a na konci prostor pro poznámky. Stránky s poznámkami mají úplně dole citáty, které jsou opět dvojjazyčně.

Když to tedy shrneme, tak diář obsahuje:

  • úvodní stranu
  • dvě dvoustrany s ročním přehledem pro roky 2019 a 2020
  • 54 dvoustran pro jednotlivé týdny
  • pět dvoustran pro poznámky s citáty
  • závěrečnou stranu

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.