Logo DPDSlužba DPD Private nyní i na našem eshopu – prostřednictvím společností DPD nyní zasíláme zásilky na jakoukoli adresu po ČR. Aktuální ceník najdete na stránce Doprava a platba.

Něco o DPD

Společnost Direct Parcel Distribution, kterou znáte asi jako DPD, vznikla už v roce 1976. Na český trh vstoupila v roce 1994.

Dnes je česká divize součástí mezinárodní přepravní sítě DPDgroup, která patří na trhu zásilkových a expresních služeb k absolutním špičkám, v Evropě dokonce zastává 2. příčku. Po světě firma přepraví každý den přes 4 miliony zásilek.

Pod značkou DPDgroup najdete kromě DPD také společnosti Chronopost, SEUR, Interlink Express.

V České republice společnost neustále roste. V lednu 2017 pracovalo pro firmu 650 kurýrů a 330 dalších zaměstnanců. Doručují zásilky doma i v zahraničí a obstarávají jedno centrální celorepublikové překladiště (HUB v Praze) a 13 regionálních dep. Pokrývají 100 % území neboli každý kout České republiky.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.