S DPD na libovolnou adresu v ČR


Logo DPDSlužba DPD Private nyní i na našem eshopu – prostřednictvím společností DPD nyní zasíláme zásilky na jakoukoli adresu po ČR. Aktuální ceník najdete na stránce Doprava a platba.

Něco o DPD

Společnost Direct Parcel Distribution, kterou znáte asi jako DPD, vznikla už v roce 1976. Na český trh vstoupila v roce 1994.

Dnes je česká divize součástí mezinárodní přepravní sítě DPDgroup, která patří na trhu zásilkových a expresních služeb k absolutním špičkám, v Evropě dokonce zastává 2. příčku. Po světě firma přepraví každý den přes 4 miliony zásilek.

Pod značkou DPDgroup najdete kromě DPD také společnosti Chronopost, SEUR, Interlink Express.

V České republice společnost neustále roste. V lednu 2017 pracovalo pro firmu 650 kurýrů a 330 dalších zaměstnanců. Doručují zásilky doma i v zahraničí a obstarávají jedno centrální celorepublikové překladiště (HUB v Praze) a 13 regionálních dep. Pokrývají 100 % území neboli každý kout České republiky.

Blog

Více prostoru pro cestovatelské vzpomínky

Více prostoru pro cestovatelské vzpomínky

Jak nakládáte s vašimi vzpomínkami, když se vrátíte z dovolené? Ačkoli jsou fotografie skvělým a léty prověřeným způsobem, jak zachytit nejdůležitější okamžiky, často nám přináší jenom povrchový pohled. Co kdybychom vám řekli, že psaní krátkých poznámek do zápisníku může přidat další rozměr k uchování vašich vzpomínek?

Více

Zapomeňte na bezesné noci: Jak vám zápisník pomůže lépe usnout?

Zapomeňte na bezesné noci: Jak vám zápisník pomůže lépe usnout?

Málokdy si uvědomujeme, jak moc nám naše myšlenky mohou bránit v klidném spánku. Mnohdy se nám stává, že se v noci probudíme a naše mysl začne utíkat do kolotoče starostí, plánů a nápadů. Nebo se nám díky tomu nepovede ani usnout. Tento nepřetržitý tok myšlenek může být nejenom náročný na naši psychiku, ale také může narušit kvalitu našeho spánku. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje jednoduchý trik, jak se této nepříjemné situaci vyhnout?

Více

Předvánoční úklid - udělejte si místo

Předvánoční úklid - udělejte si místo

Vánoce jsou čas hojnosti, což v dnešní konzumní době platí dvojnásob. S příchodem vánočních svátků nás čeká také příchod věcí do naší domácnosti. Pokud ale materiální statky putují jedním směrem, tedy do naší domácnosti, náš životní prostor se stává přeplněný, zahlcený. Je všeobecně známo, že pořádek a nepřetíkající skříňky zbystřují uvažování a zachovávají zdravého ducha. Proto je vhodné se také s nepotřebnými věcmi občas rozloučit. A kdy jindy než nyní před Vánoci, kdy nezpochybnitelně dojde k zahuštění itineráře domova? Pojďme se spolu podívat na místa ve vaší domácnosti, která by uvolněním místa potřebovala osvěžit.

Více