Nyní také s PPL až do domu (anebo do nejbližšího ParcelShopu)

Rozšířili jsme druhy dopravy také na PPL. Nyní si můžete zvolit doručení kurýrem až k vám nebo si k vyzvednutí zvolit pobočku PPL ParcelShop

V rámci doručení PPL budete automaticky informováni na email a prostřednictvím SMS před doručením s dvouhodinovým časovým oknem doručení a telefonním číslem na řidiče. Pokud vás řidič nezastihne, druhý pokus o doručení proběhne následující pracovní den. Při druhém pokusu o doručení obdržíte informativní SMS a email.

Nastane-li situace, že vás ani napodruhé PPL kurýr nezastihne, obdržíte informativní email a zásilka bude uložena na depu (max. 7 dní). Na základě vaší žádosti pak proběhne další pokus o doručení.

PPL umožňuje změny dispozic doručení na webu (adresa doručení, datum doručení) na www.pplbalik.cz.

Mezi další přednosti PPL patří:

  • věrnostní program iBod.cz pro příjemce (sbírání bodů za doručený balík)
  • sobotní doručeníPPL ParcelShop
  • možnost výdeje na PPL ParcelShop – výdejní místa PPL pro příjem a výdej zásilek – 1350 výdejních míst po ČR. V momentě doručení na ParcelShop je příjemci odeslána SMS s uložením (maximální doba uložení je 7 dní). Přesměrování zásilky na ParcelShop máte možnost provést dodatečně (přes web, telefonicky nebo emailem) nebo volbou PPL Balík do ruky při objednání zboží. 

Kde všude najdete pobočky ParcelShopu? Mapu najdete zde.

Aktuální ceník dopravy prostřednictvím PPL a PPL ParcelShopu najdete na stránce Doprava a platba.

Blog

Více prostoru pro cestovatelské vzpomínky

Více prostoru pro cestovatelské vzpomínky

Jak nakládáte s vašimi vzpomínkami, když se vrátíte z dovolené? Ačkoli jsou fotografie skvělým a léty prověřeným způsobem, jak zachytit nejdůležitější okamžiky, často nám přináší jenom povrchový pohled. Co kdybychom vám řekli, že psaní krátkých poznámek do zápisníku může přidat další rozměr k uchování vašich vzpomínek?

Více

Zapomeňte na bezesné noci: Jak vám zápisník pomůže lépe usnout?

Zapomeňte na bezesné noci: Jak vám zápisník pomůže lépe usnout?

Málokdy si uvědomujeme, jak moc nám naše myšlenky mohou bránit v klidném spánku. Mnohdy se nám stává, že se v noci probudíme a naše mysl začne utíkat do kolotoče starostí, plánů a nápadů. Nebo se nám díky tomu nepovede ani usnout. Tento nepřetržitý tok myšlenek může být nejenom náročný na naši psychiku, ale také může narušit kvalitu našeho spánku. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje jednoduchý trik, jak se této nepříjemné situaci vyhnout?

Více

Předvánoční úklid - udělejte si místo

Předvánoční úklid - udělejte si místo

Vánoce jsou čas hojnosti, což v dnešní konzumní době platí dvojnásob. S příchodem vánočních svátků nás čeká také příchod věcí do naší domácnosti. Pokud ale materiální statky putují jedním směrem, tedy do naší domácnosti, náš životní prostor se stává přeplněný, zahlcený. Je všeobecně známo, že pořádek a nepřetíkající skříňky zbystřují uvažování a zachovávají zdravého ducha. Proto je vhodné se také s nepotřebnými věcmi občas rozloučit. A kdy jindy než nyní před Vánoci, kdy nezpochybnitelně dojde k zahuštění itineráře domova? Pojďme se spolu podívat na místa ve vaší domácnosti, která by uvolněním místa potřebovala osvěžit.

Více