Pokud vás něco zajímá, máte dotaz ohledně nákupu, zboží, termínů doručení nebo nám chcete zaslat námět na zlepšení nebo nás třeba jen pochválit, neváhejte se na nás obrátit. Komunikovat s vámi bude Martina (ano ano, to je ta na fotce).

Využít můžete kontaktní formulář (napravo) nebo některou z dalších variant.


Martezi.cz :: Náš email je info@martezi.cz, tak se ozvěte :-)
Martezi.cz :: Kontaktujte nás přes Viber nebo WhatsApp
Martezi.cz :: Telefon na nás je 770 644 226, tak se ozvěte :-)
tel.: +420 770 644 226

Najdete nás například na platformě Viber nebo WhatsApp, tak nám napište. Snažíme se odpovídat ihned, pokud nemáme ruce plné práce. Chytnete nás během pracovního dne, ale většinou i po něm. Tak se klidně ozvěte.

Maily jsou komunikační evergreen moderní doby. Taky je máme. Odpovídáme do 24h. 

Na vaše telefonické dotazy rádi odpovíme v pracovní dny od 8:00 do 16:00. 

Sídlo společnosti

Martezi.cz
Masarykova 26
664 52 Sokolnice

IČ: 07184051

Naše provozovna

Sídlo společnosti není provozovnou, proto bohužel na adrese sídla není možné využít osobního odběru. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit písemně nebo telefonicky.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.