Podzimní novinky na e-shopu

Tečkované vložky do zápisníků jako základ bullet journal (Martezi.cz)Tečkovaná náplň na 6 kroužků

Tečky kam se podíváš

Velké oblibě se těší naše tečkované náplně, a to především ve variantě z papíru o gramáži 120 g/m2. Protože ale víme, že pro kroužkové zápisníky hoří mnoho srdcí a mnoho z nich také pro zápisníky značek, které využívají kroužkovou vazbu se šesti kroužky (jako třeba používá i Filofax), připravili jsme pro vás novinku s děrováním, které je s těmito zápisníky kompatibilní. Naši novinku - tečkovanou náhradní náplň do zápisníku A5 s 6 otvory můžete už objednat. A pozor, gramáž bude vaše oblíbená 120 g/m :-)


Rubeus aneb kožený elegán

Štíhlý kožený zápisník jako elegantní doplněk (Martezi.cz)Kožený zápisník Rubeus - elegán na všechno

Další podzimní novinkou je zápisník Rubeus ve formátu A5 s kroužkovou vazbou. Jedná se o zápisník, který patří mezi ručně vyráběné a ručně barvené. Vyznačuje se tím, že je užší, protože nemá všité poutko na pero. Můžete ale k němu přikoupit vsadku, vkládací držák na pero (pen loop). Je tak elegantnější, ale neztrácí nic na své funkčnosti.


A co dál?

I dokumenty mohou mít krásný kabát (Martezi.cz)Složka na papíry Noteska

Tím nekončíme! :-) Během následujících dní rozšíříme nabídku zápisníků Dingbats*. Těšit se můžete na zápisník v barvě smaragdu nebo klasické černé. Pro úspornější psavce pak bude v nabídce nově i formát A6.

Značka Noteska rozšíří svoji nabídku o desky na papíry z pratelného papíru, které budou ručně šité. Těšit se můžete na krásnou šedou barvu.

A to je vše? Možná... Spíš ne :-) Ale vše potřebuje svůj čas, takže se můžete těšit i na další překvapení, která pro vás chystáme.


Zpracovala: Martina Ježova

Blog

Více prostoru pro cestovatelské vzpomínky

Více prostoru pro cestovatelské vzpomínky

Jak nakládáte s vašimi vzpomínkami, když se vrátíte z dovolené? Ačkoli jsou fotografie skvělým a léty prověřeným způsobem, jak zachytit nejdůležitější okamžiky, často nám přináší jenom povrchový pohled. Co kdybychom vám řekli, že psaní krátkých poznámek do zápisníku může přidat další rozměr k uchování vašich vzpomínek?

Více

Zapomeňte na bezesné noci: Jak vám zápisník pomůže lépe usnout?

Zapomeňte na bezesné noci: Jak vám zápisník pomůže lépe usnout?

Málokdy si uvědomujeme, jak moc nám naše myšlenky mohou bránit v klidném spánku. Mnohdy se nám stává, že se v noci probudíme a naše mysl začne utíkat do kolotoče starostí, plánů a nápadů. Nebo se nám díky tomu nepovede ani usnout. Tento nepřetržitý tok myšlenek může být nejenom náročný na naši psychiku, ale také může narušit kvalitu našeho spánku. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje jednoduchý trik, jak se této nepříjemné situaci vyhnout?

Více

Předvánoční úklid - udělejte si místo

Předvánoční úklid - udělejte si místo

Vánoce jsou čas hojnosti, což v dnešní konzumní době platí dvojnásob. S příchodem vánočních svátků nás čeká také příchod věcí do naší domácnosti. Pokud ale materiální statky putují jedním směrem, tedy do naší domácnosti, náš životní prostor se stává přeplněný, zahlcený. Je všeobecně známo, že pořádek a nepřetíkající skříňky zbystřují uvažování a zachovávají zdravého ducha. Proto je vhodné se také s nepotřebnými věcmi občas rozloučit. A kdy jindy než nyní před Vánoci, kdy nezpochybnitelně dojde k zahuštění itineráře domova? Pojďme se spolu podívat na místa ve vaší domácnosti, která by uvolněním místa potřebovala osvěžit.

Více