Black Brick je česká značka, která staví na poctivém řemesle - každý kousek je vyroben ručně. Ovšem ruční výroba není jedinou doménou těchto diářů a zápisníků. 

Diáře a zápisníky Black Brick jsouZápisník Black Brick růžový

  • z kvalitních materiálů
    • Black Brick jsou vyrobeny z té nejkvalitnější italské umělé kůže - krásná a příjemná na dotek, odolná a šetrná ke zvířatům.
  • s perfektním otevíráním
    • Diáře Black Brick Klasik se otevírají lépe než jiné, protože jejich pevná vazba je ručně šitá. Zápisníky pak mají vazbu tvořenou flexi vazbu v kombinaci s ručním šitím. 
  • chytré v detailech
    • Black Brick diáře mají dvě stužky a praktickou kapsičku. Kapesní diáře A6 jsou určené na půl roku, aby jste v nich měli dost prostoru a zároveň byli praktické velikosti.
Diáře a zápisníky je možné zakoupit v provedení černém, červeném a růžovém. Zápisníky uvnitř pak skrývají buď linky a nebo tečky.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.