Dámská peněženka Souma Leather Pouch černá


Souma Leather

Máte svou peněženku na úplně všechno, ale na třídění si nepotrpíte? Pak je pro vás elegantní kožená peněženka Pouch ideální volbou - pojme toho opravdu hodně a díky kvalitnímu zpracování vám poslouží opravdu velmi dlouho. Více

Výrobce: Souma Leather Kód produktu: Souma-003BK

989 Kč
Odeslání do 14ti dnů
ks

Tato jednoduchá elegantní černá dámská kapsička či peněženka je uzaviratelná na zip. Poslouží třeba na bankovky a mince a nebo třeba jako taštička na kosmetiku a jiné drobnosti. Využití se meze nekladou. 

Rozměry:  20 x 10,5 cm

Peněženka je vyrobena z kvalitní pravé hovězí kůže s kovovým zipem.

K dostání je také v barvě hnědé, červené a barvě topaz. 

Parametry

Barva Černá
Materiál Kůže
Výška 10,5 cm
Délka 20 cm
Určení Pro ženy

Články

Souma Leather - kola, kůže, Brno

Souma Leather - kola, kůže, Brno

Kvalitu neošálíš, proto vám přinášíme další značku, která svůj design staví na kvalitní kůži. Souma Leather. Seznamte se.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.