Milý zákazníci, z provozních důvodů budou Vaše objednávky přijaté mezi 12.7. a 16.7. expedovány 17.7. Během období prázdnin budou dodací lhůty neskladových výrobků zn. MontMat a MEK design o něco delší z důvodu prázdninového provozu výrobců. Děkujeme za pochopení.

Tečkované zápisníky nejen pro bullet journal - MEK design

Vedete si bullet journal? Nebo jen prosté poznámky a linky vás příliš svazují a čistý papír je pro vás naopak přespříliš prostorný?

Krásu tečkovaného papíru objevilo už mnoho lidí - nenápadné tečky poskytují nenápadný řád a bezbřehou svobodu pro jakýkoliv typ poznámek nebo schémat a náčrtů. 

Pro moderní manažery

Značka Black Brick je perfektní volbou pro všechny, kdo chtějí zkombinovat styl, kvalitní zpracování a minimalismus. Navíc získáte ručně vyráběný zápisník českého výrobce. Každý kus je precizně zpracovaný, nabízí nadstandarní prostor díky atypickému formátu B5, vychytávky uvnitř a je 100% vegan.

Pro digitalizované manažery 

Zápisníky Rocketbook jsou předchystány pro snadnou digitalizaci poznámek - stačí je vyfotit a appka už se postará o vše za vás. Poznámky pak můžete ze zápisníku smazat - hadříkem nebo v mikrovlnce. Záleží, který zápisník si vyberete.

Nová klasika pro manažerky a šéfové

Americká značka Archer and Olive přichází s inverzním bullet journalem Blackout! Černý papír o vysoké gramáži s bílými tečkami. Prostor pro prostý bullet journal i pro kreativní přístup. Zápisník, který zpestří psaní zápisků nebo potěší jako nápaditý dárek.

Pro manažery preferující klasiku

Brunnen Classic - klasické desky, krémový papír, předchystaný obsah a několik dalších vychytávek. Střízlivá velikost, obsah i zpracování - základní pilíř pro efektivní práci.

Pro drobné poznámky je vhodný zápisníček značky Troika - Lilipad. Jeho součástí je i pero. Název vychází z formátu zápisníčku A7. Parťák do kapsy se standardním zpracováním, ale neošizený na drobných vychytávkách pro to nejpraktičtější využití. 

Pro manažerky s romantickou duší

Značka Brunnen tvoří také sérii Metallic a zápisníky s textilními flexi deskami. Všechny tyto zápisníky jsou typické hravostí, vizuální výrazností. Jsou vhodné pro všechny, kdo nechtějí klasiku a potřebují zápisník, který nepřehlédnete. Doslova.