Nevypoužívatelný zápisník Rocketbook Everlast Executive A5 (více barev) + kožený obal - Barva: Modrá

Rocket Innovations, Inc. Znovu použitelný chytrý zápisník A5, který posouvá možnosti použití. Perfektně sedne do ruky, dostupný ve čtyřech barevných provedeních. Při používání per či fixů Pilot FriXion lze všechny stránky smazat pouhým přetřením vlhkým hadříkem. Navíc je přizpůsoben snadné digitalizaci vašich myšlenek. Více >>
Výrobce: Rocket Innovations, Inc.. Kód produktu: P00125-2

1 978 Kč

Upřesněte výběr produktu
Černá Modrá Červená Tyrkysová

Barva obalu

Černá Hnědá Přírodní

Odeslání do 14ti dnů
ks

Rocketbook Everlast poskytuje prostor pro poznámky a náčrtky zachycené perem a zároveň je předurčen pro úzkou spolupráci s digitálním světem. Své poznámky můžete ihned nahrát do digitální podoby do některé z oblíbených cloudových služeb (Box, Dropbox, Google Drive, OneNote, Evernote, iCloud, Slack, Google Drive a email), pomocí mobilní aplikace pro iOS a pro Android.

Ačkoliv na první pohled působí jako tradiční poznámkový blok, Rocketbook Everlast je nekonečně znovupoužitelnýV kombinaci s pery Pilot FriXion lze jeho obsah jednoduše vymazat vlhkým hadříkem. Toto mazání je možné dělat nekonečněkrát. Pomocí mobilní aplikace Rocketbook pak můžete jednotlivé strany skenovat a zasílat do svého úložiště nebo svým známým.

Rocketbook Everlast byl vytvořen pro ty, kteří nemají potřebu schovávat stohy popsaných papírů, pro ty, kteří myslí ekologicky a pro ty, kteří chtějí mít své poznámky také elektronicky.

Parametry:

  • 36 stránek z jemného papíru
  • 4 barevné varianty (černá, červená, tmavě modrá a tyrkysová)
  • vymazatelný použitím vlhkého hadříku
  • kroužková vazba
  • jemně tečkované stránky s černým okrajem
  • na každé stránce QR kód s informací o stránce zápisníku
  • velikost A5 (15.24 x 22.35 cm)

Kožený obal

Rocketbook Everlast dostal svůj obal, protože někdy je modernu fajn obléct do tradičního hávu. A proto jsme pro vás připravili ve spolupráci s brněnskou dílnou ručně vyráběný obal z pravé hovězí kůže o tloušťce 2,5mm.

Volit můžete z provedení černéhnědé nebo přírodní.

Rocketbook Everlast je zápisník A5. Kožený obal jej posouvá ještě dál do profi vzhledu. Skvěle poslouží na jakémkoli jednání či interním meetingu, pro projekt i pro průběžné pracovní poznámky. Do kapsiček obalu můžete uschovat například vizitky. Ať své nebo ty, co obdržíte.

Parametry

Barva
Černá Modrá Červená Tyrkysová
Výška
22 cm
Šířka
15 cm
Formát
A5
Obsah
Nedatovaný, Tečkovaný

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!