О нас

O Martezi

Jmenuji se Martina Ježova a společně s několika nadšenci jsem se rozhodla otevřít si vlastní internetový obchod. Proč? Protože… Pojďme pěkně popořádku.

Vystudovala jsem ekonomii a po státnicích jsem se vrhla do pracovního procesu, který sestával z pobytu v kanceláři, schůzek, přípravy podkladů a nekonečné práce na počítači. A práce mě moc bavila. A když vás něco baví, tak tíhnete k tomu investovat do správného vybavení více peněz, aby to, co používáte, bylo funkční, praktické a v mém případě i hezké.

Jednou jsem zažila přelomovou situaci. Po jedné z těch představovacích schůzek (znáte to, zákazníkovi ukážete, co firma umí, co za projekty už udělala), jsem dostala od zákazníka vizitkář. A nebyl to jen tak obyčejný vizitkář. Ten vizitkář mě okouzlil. Krásně barevný s netypickým ornamentem. V úhlech házející odlesky. Prostě pastva pro oči. A tak jiný než všechny běžné vizitkáře…

Čas od času jsem zalovila ve vodách obchodů se snahou koupit si pro pracovní proces něco originálního, ale zároveň praktického. Stále jsem měla před očima onen vizitkář. Ale nenacházela jsem nic, co by ve mně vyvolalo stejný dojem. Jak šel čas, tak se postupně krystalizovala myšlenka. Myšlenka, že když se tak těžko hledá něco vybočujícího z té klasické černi, je na čase s tím něco udělat.

A tak jsme tady. V tomto eshopu, kde se plány potkávají s realitou a šeď dní v kanceláři se míchá s barvami. Vítejte  Smajlík