Zmizíkovatelný zápisník Rocketbook Wave Executive A5 tmavě tyrkysový


Rocket Innovations, Inc.

Znovu použitelný chytrý zápisník A5, který posouvá možnosti použití. Při používání per či fixů Pilot FriXion lze všechny stránky několikrát v mikrovlnce. Navíc je přizpůsoben snadné digitalizaci vašich myšlenek. Více

Výrobce: Rocket Innovations, Inc. Kód produktu: Rocketbook-WAexecutiveTYR

889 Kč
Odeslání do 14ti dnů
ks

Rocketbook Wave poskytuje prostor pro poznámky a náčrtky zachycené perem a zároveň je předurčen pro úzkou spolupráci s digitálním světem. Své poznámky můžete ihned nahrát do digitální podoby do některé z oblíbených cloudových služeb (Box, Dropbox, Google Drive, OneNote, Evernote, iCloud, Slack, Google Drive a email), pomocí mobilní aplikace pro iOS a pro Android.

Ačkoliv na první pohled působí jako tradiční poznámkový blok, Rocketbook Wave je až 5x použitelnýV kombinaci s pery Pilot FriXion lze jeho obsah jednoduše vymazat jeho vložením do mikrovlnné trouby (ta musí mít otáčivý talíř a blok se do ní musí pohodlně vejít) a znovu jej pak použít. Toto mazání je možné dělat až 5x. Pomocí mobilní aplikace Rocketbook pak můžete jednotlivé strany skenovat a zasílat do svého úložiště nebo svým známým.

Rocketbook Wave byl vytvořen pro ty, kteří nemají potřebu schovávat stohy popsaných papírů, pro ty, kteří myslí ekologicky a pro ty, kteří chtějí mít své poznámky také elektronicky.

Parametry:

  • 80 stránek z jemného papíru
  • vymazatelný pro použití v mikrovlnné troubě
  • vymazatelný a znovupoužitelný, a to až pětkrát
  • rozejímatelná vazba
  • jemně tečkované stránky s černým okraje
  • na každé stránce QR kód s informací o stránce zápisníku
  • velikost A5 (15,24 x 22,6 cm)

Parametry

Barva Tyrkysová
Formát A5
Lineatura Tečkovaný
Výška 22,5 cm
Šířka 15 cm

Diskuze

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.