Nevypoužívatelný blok Rocketbook Everlast Mini (více barev) - Barva: Tyrkysová


Rocket Innovations, Inc.

Znovu použitelný chytrý blok, který posouvá možnosti použití. Perfektně sedne do ruky, dostupný ve čtyřech barevných provedeních. Při používání per či fixů Pilot FriXion lze všechny stránky smazat pouhým přetřením vlhkým hadříkem. Navíc je přizpůsoben snadné digitalizaci vašich myšlenek. Více

Výrobce: Rocket Innovations, Inc. Kód produktu: Rocketbook-ELminiTYR-4

549 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
ČernáModráČervenáTyrkysová

Odeslání do 14ti dnů
ks

Rocketbook Everlast poskytuje prostor pro poznámky a náčrtky zachycené perem a zároveň je předurčen pro úzkou spolupráci s digitálním světem. Své poznámky můžete ihned nahrát do digitální podoby do některé z oblíbených cloudových služeb (Box, Dropbox, Google Drive, OneNote, Evernote, iCloud, Slack, Google Drive a email), pomocí mobilní aplikace pro iOS a pro Android. Nový Everlast Mini navíc hravě schováte do kapsy.

Ačkoliv na první pohled působí jako tradiční poznámkový blok, Rocketbook Everlast je nekonečně znovupoužitelný. V kombinaci s pery Pilot FriXion lze jeho obsah jednoduše vymazat vlhkým hadříkem. Toto mazání je možné dělat nekonečněkrát. Pomocí mobilní aplikace Rocketbook pak můžete jednotlivé strany skenovat a zasílat do svého úložiště nebo svým známým.

Rocketbook Everlast byl vytvořen pro ty, kteří nemají potřebu schovávat stohy popsaných papírů, pro ty, kteří myslí ekologicky a pro ty, kteří chtějí mít své poznámky také elektronicky.

Parametry:

  • 48 stránek z jemného papíru
  • na každé stránce QR kód s informací o stránce bloku
  • 4 barevné varianty (černý, červený, tmavě modrý, tyrkysový)
  • vymazatelný použitím vlhkého hadříku
  • kroužková vazba
  • jemně tečkované stránky s černým okrajem
  • velikost 8.9 cm x 14 cm (tedy o něco menší než A6 a o něco větší než B7)

Tip: Až dopíšete svou myšlenku nebo dokončíte nákres, počkejte alespoň deset sekund než otočíte na další stranu, aby inkoust zaschnul. Předejdete tak případnému rozmazání nebo otištění textu na protější stranu.

Jak používat blok Everlast Mini (anglicky):

Parametry

Barva Tyrkysová
Formát A6
Lineatura Tečkovaný
Výška 14 cm
Šířka 8,9 cm

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.