Kožený zápisník nebo diář INDIANA A6 černý


MontMat

Pro ty, kteří mají rádi kvalitní materiály, jednoduchost, praktičnost a kvalitu ruční práce - ručně vyrobené z kvalitní hovězí usně (pravé kůže) s kroužkovou vazbou. Se 100 linkovanými listy o velikosti A6 nebo diářem. A nebo obojím. Více

Výrobce: MontMat Kód produktu: MontMat-ZA6BK

829 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bez poutkaS kovovým poutkem

ks

Pro ty, kteří mají rádi kvalitní materiály, jednoduchost, praktičnost a kvalitu ruční práce - ručně vyrobené kožené zápisníky/diáře z kvalitní hovězí usně (pravé kůže) s kroužkovou vazbou se 100 linkovanými listy o velikosti A6 nebo týdenním nedatovaným diářem, který je v česky a anglicky.

Zápisník/diář INDIANA je řada oblíbených zápisníků/diářů INDIANA. A v čem jsou jiné? Kůže je jen kůže, žádné nápis, žádný znak. Maximální minimalismus.

Vlastnosti

 • barva černá
 • rozměr cca 17 cm x 11 cm (A6)
 • tloušťka materiálu 2 mm
 • s nebo bez kovového úchytu na tužku nebo propisku
 • zavírání je řešeno stylovým praktickým sedlářským knoflíkem

Další varianty (INDIANA/MARCO)

 • černá, tmavě hnědá, přírodní, vínová nebo kterákoliv jiná barva z 21 variant
 • zavírání na sedlářský knoflík nebo gumičku 
Obsah nedatovaného diáře
 • úvodní strana
 • dvě dvoustrany s ročním přehledem pro roky 2019 a 2020
 • 54 nedatovaných dvoustran pro jednotlivé týdny
 • pět dvoustran pro poznámky s citáty
 • závěrečná strana
Chcete si zápisník INDIANA prolistovat? Můžete se podívat na verzi INDIANA Klasik přímo zde:

Zajímá vás, jak vypadá náplň diáře? Můžete jej prolistovat přímo zde:

Parametry

Barva Černá
Formát A6
Lineatura Linkovaný
Typ diáře Nedatovaný
Vazba Kroužková
Materiál Kůže
Výška 17 cm
Šířka 11 cm
Určení Pro muže, Pro ženy, Unisex
Zavírání Sedlářský knoflík

Články

Průvodce zápisníky MontMat

Průvodce zápisníky MontMat

Výběr barev, zapínání, vazeb, velikostí – až se vám z toho točí hlava? Přípravili jsme pro vás přehledný průvodce jednotlivými variantami a parametry kožených zápisníků MontMat. Pohodlně se usaďte, jdeme na to.


MontMat - příběh kůže

MontMat - příběh kůže

Světem táhnou různé trendy, ale jsou věci, které jsou nadčasové a tou je například kůže a ruční výroba. Byly doby, kdy šla ruční práce do pozadí, nicméně dnes si nejen nachází místo na trhu, ale je artiklem žádaným.

Značku MontMat stvořila Dana Crlíková a je jejím vizionářem, tvůrcem a tváří. Historie značky sahá do roku 2015, ale její prvopočátky jsou mnohem starší.


Jak vybírat zápisník

Jak vybírat zápisník

Píšete rádi a píšete hodně? I přes neuvěřitelné tempo digitalizace hrají zápisníky nezastupitelnou roli. Mnoho z nás zapisuje věci rukou proto, že to je pohodlné a jindy naopak proto, že to situace vyžaduje. Dnes lze koupit téměř cokoliv. Že se v té džungli ztrácíte? Podívejme se tedy na to, co vše je možné při koupi zápisníku sledovat a z čeho je vlastně možné vybírat.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.