Kožený zápisník INDI.S velikosti A5 ČERNÝ - Penloop (poutko na pero): S kovovým penloopem

Ruční výroba Výroba ČR


MontMat Pro ty, kteří mají rádi kvalitní materiály, jednoduchost, praktičnost a kvalitu ruční práce - ručně vyrobené z kvalitní hovězí usně (pravé kůže) s kroužkovou vazbou. Se 100 linkovanými listy o velikosti A5. Více >>
Výrobce: MontMat. Kód produktu: MontMat-ZA5CK-1

939 Kč

Upřesněte výběr produktu

Odeslání do 7 dnů
ks

Pro ty, kteří mají rádi kvalitní materiály, jednoduchost, praktičnost a kvalitu ruční práce - ručně vyrobené kožené zápisníky z kvalitní hovězí usně (pravé kůže) s kroužkovou vazbou se 100 linkovanými listy o velikosti A5. Kroužková vazba má čtyři kroužky.

Zápisník INDI.S je nová řada oblíbených zápisníků INDIANA, jen trochu víc simple. A v čem jsou jiné? Kůže je jen kůže, žádné nápis, žádný znak. Maximální minimalismus. Praktické, jednoduché.

Vlastnosti

  • barva černá
  • rozměr cca 18 cm x 23 cm (A5)
  • tloušťka materiálu 2 mm
  • zavírání je řešeno stylovým praktickým sedlářským knoflíkem
  • zápisník může (ale nemusí) obsahovat penloop (kovové očko/poutko na pero) - záleží na vaší volbě

Má-li zápisník kovové poutko na pero, liší se zvenku od zápisníku bez něj kovovým drukem na zadní straně (viz fotogalerie), kterým je připevněno očko k zápisníku.

Pozn.: Na obrázcích je tento zápisník v tmavě hnědé barvě, černá barva je pro ukázku zachycena na fotografii zápisníku velikosti A6. 

Další varianty (INDIANA/INDI.S/MARCO/MARC.S) - velikost A6

  • černá, tmavě hnědá, přírodní a vínová
  • zavírání na sedlářský knoflík nebo gumičku 
Chcete si zápisník INDI.S prolistovat? Můžete se podívat na verzi INDIANA A6 přímo zde:

Parametry

Barva
Černá
Materiál
Kůže
Výška
23 cm
Šířka
18 cm
Určení
Pro muže, Pro ženy, Unisex
Formát
A5
Zavírání
Sedlářský knoflík
Obsah
Linkovaný

Články

MontMat - příběh kůže

MontMat - příběh kůže

Světem táhnou různé trendy, ale jsou věci, které jsou nadčasové a tou je například kůže a ruční výroba. Byly doby, kdy šla ruční práce do pozadí, nicméně dnes si nejen nachází místo na trhu, ale je artiklem žádaným.

Značku MontMat stvořila Dana Crlíková a je jejím vizionářem, tvůrcem a tváří. Historie značky sahá do roku 2015, ale její prvopočátky jsou mnohem starší.

Jak vybírat zápisník

Jak vybírat zápisník

Píšete rádi a píšete hodně? I přes neuvěřitelné tempo digitalizace hrají zápisníky nezastupitelnou roli. Mnoho z nás zapisuje věci rukou proto, že to je pohodlné a jindy naopak proto, že to situace vyžaduje. Dnes lze koupit téměř cokoliv. Že se v té džungli ztrácíte? Podívejme se tedy na to, co vše je možné při koupi zápisníku sledovat a z čeho je vlastně možné vybírat.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!