Kožené fotoalbum LUMIER A4 (výběr 22 barev) - Volba barvy: 9-zelená listová


MontMat

• hovězí kůže • zapínání na sedlářský knoflík • ručně barveno • pro listy typu FS50 • dvě varianty velikosti kroužkové vazby • A4 • 22 barev • kroužková vazba Více

Výrobce: MontMat Kód produktu: MontMat-LU-A4-01-9

1 590 Kč
Běžná cena 1 690 Kč, Ušetříte 6% (100 Kč)
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bez monogramuVepředu: vpravo doleVepředu: dole uprostředVepředu: vlevo doleVepředu: vpravo nahořeVepředu: nahoře uprostředVepředu: vlevo nahořeVzadu: vpravo doleVzadu: dole uprostředVzadu: vlevo doleVzadu: vpravo nahořeVzadu: nahoře uprostředVzadu: vlevo nahořeHřbet: horizontálně doleHřbet: horizontálně nahoře

*) Fotoalba objednaná s ražbou je nutné uhradit předem.


Odeslání do 14ti dnů
ks
Volba barvy Dostupnost Cena Množství
Kožené fotoalbum LUMIER A4 (výběr 22 barev) - Volba barvy: 9-zelená listová 1-přírodní Odeslání do 14ti dnů 1 590 Kč
Kožené fotoalbum LUMIER A4 (výběr 22 barev) - Volba barvy: 9-zelená listová 2-žlutá Odeslání do 14ti dnů 1 590 Kč
Kožené fotoalbum LUMIER A4 (výběr 22 barev) - Volba barvy: 9-zelená listová 3-růžová Odeslání do 14ti dnů 1 590 Kč
Kožené fotoalbum LUMIER A4 (výběr 22 barev) - Volba barvy: 9-zelená listová 4-bordó Odeslání do 14ti dnů 1 590 Kč
Kožené fotoalbum LUMIER A4 (výběr 22 barev) - Volba barvy: 9-zelená listová 5-červená Odeslání do 14ti dnů 1 590 Kč
Kožené fotoalbum LUMIER A4 (výběr 22 barev) - Volba barvy: 9-zelená listová 6-oranžová Odeslání do 14ti dnů 1 590 Kč
Kožené fotoalbum LUMIER A4 (výběr 22 barev) - Volba barvy: 9-zelená listová 7-červeň palisander Odeslání do 14ti dnů 1 590 Kč
Další

Univerzální prakticky řešené fotoalbum s kroužkovou vazbou - vyrobeno z kvalitní hovězí kůže (usně), jednoduché, co vydrží generace. Výrobky značky MontMat se pyšní tím, že jsou nejen ručně vyráběny, ale také ručně barveny. Každý kousek projde rukama skutečného člověka a každý je tak originál.

Další informace

 • Umístění ražby monogramu je možné umístit na jedno ze 14ti míst v nabídce. Monogram je umístěn vždy přibližně 1 cm od hrany kůže.
 • Pozor! Barevný odstín se může od fotografie ve skutečnosti mírně lišit. Rozdíl je způsoben zobrazením fotky vzorníku vašeho monitoru a také ručním barvením a konkrétním kusem kůže.
 • Zápisník je z třísločiněné usně a drobné jizvy a oděrky jsou součástí kůže. To je charakteristické pro přírodní materiál. Přelakováním se jizvy ještě zvýrazní, nejvíce je to patrné u přírodní nebarvené kůže.

Fotoalba Lumier jsou určena pro samolepící náplně typu FS-50. Listy tohoto typu mají 4 otvory a rozměr 31x23 cm. Fotoalbum je dodáváno BEZ samolepící náplně.

Přednosti fotoalba MontMat Lumier

Paleta barev
Volba kapacity fotoalba
Ražba monogramu zdarma

 • možnost vybrat si z pestré palety barev (vyberte si svou oblíbenou barvu nebo darujte obdarovávanému tu jeho barvu)
 • kroužková vazba umožňuje opakovaně doplňovat a měnit náplň. Navíc můžete zvolit kapacitu fotoalba. Objem listů máme změřený jen pro klasické papíry, které jsou tenčí. Kroužkový vazba pojme 100 nebo 150 klasických listů. Při použití náplně FS50 je potřeba tedy uvažovat zhruba třetinovou kapacitu.
 • chcete mít ten svůj fotoalbum s monogramem? I toto přání MontMat plní. Jednoduše si vyberte, kde chcete monogram mít a jaká písmenka to budou.

Vlastnosti samolepícího fotoalba MontMat Lumier

 • vyrobeno z pravé hovězí kůže o tloušťce 2 mm
 • zavírání je řešeno stylovým praktickým sedlářským knoflíkem
 • kroužková vazba se 4 kroužky ve dvou variantách:
  • elegant A4 (rozměr kroužků ve vazbě je cca 19 x 23 mm) - cca 100 listů klasického papíru
  • superior A4 (rozměr kroužků ve vazbě je cca 21 x 30 mm) - cca 150 listů klasického papíru
 • rozměr cca 24 cm x 32 cm (větší A4)
 • barva dle vaší volby z nabídky

Parametry

Barva ČernáModráFialováZelenáRůžováVínová, BordóČervenáOranžováHnědáBéžová, přírodníŽlutá
Formát A4
Lineatura Bez náplně
Vazba Kroužková
Materiál Kůže
Výška 32 cm
Šířka 24 cm
Zavírání Sedlářský knoflík

Příslušenství 3

Články

Věděli jste, že... i fotoalbum může být kožené a univerzální?

Věděli jste, že... i fotoalbum může být kožené a univerzální?

Dříve populární fotoalba na rožky jsou dnes jen jednou z možností. Ze své slávy byly vytlačeny alby na zasouvání fotek a vedle těch se objevila také alba samolepící. A právě některá samolepící alba umožňují skvělou vychytávku - jednotlivé listy je možné vkládat a doplňovat dle potřeby, protože jsou na kroužkovou vazbu.


Průvodce zápisníky MontMat

Průvodce zápisníky MontMat

Výběr barev, zapínání, vazeb, velikostí – až se vám z toho točí hlava? Přípravili jsme pro vás přehledný průvodce jednotlivými variantami a parametry kožených zápisníků MontMat. Pohodlně se usaďte, jdeme na to.


Co si o nás myslí naši zákazníci

Co si o nás myslí naši zákazníci

Jsme rádi, když se vám naše výrobky líbí a jsme ještě raději, když jste z nic stejně nadšení, jako my :-) Jsme opravdu rádi, že se o nadšení některých z vás můžeme podělit. Posuďte sami.


Jak vybírat zápisník

Jak vybírat zápisník

Píšete rádi a píšete hodně? I přes neuvěřitelné tempo digitalizace hrají zápisníky nezastupitelnou roli. Mnoho z nás zapisuje věci rukou proto, že to je pohodlné a jindy naopak proto, že to situace vyžaduje. Dnes lze koupit téměř cokoliv. Že se v té džungli ztrácíte? Podívejme se tedy na to, co vše je možné při koupi zápisníku sledovat a z čeho je vlastně možné vybírat.


MontMat - příběh kůže

MontMat - příběh kůže

Světem táhnou různé trendy, ale jsou věci, které jsou nadčasové a tou je například kůže a ruční výroba. Byly doby, kdy šla ruční práce do pozadí, nicméně dnes si nejen nachází místo na trhu, ale je artiklem žádaným.

Značku MontMat stvořila Dana Crlíková a je jejím vizionářem, tvůrcem a tváří. Historie značky sahá do roku 2015, ale její prvopočátky jsou mnohem starší.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.