Kožená kapsa na peníze MONEYKA (výběr 22 barev) - Volba barvy: 22-zářivě červená


MontMat

• hovězí kůže • ručně barveno • rozměr 11x22 cm • A5 • 22 barev Více

Výrobce: MontMat Kód produktu: MontMat-MONEYKA-01-22

920 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bez monogramuVepředu: vpravo doleVepředu: dole uprostředVepředu: vlevo doleVepředu: vpravo nahořeVepředu: nahoře uprostředVepředu: vlevo nahoře

*) Kapsy objednané s ražbou je nutné uhradit předem.


Odeslání do 14ti dnů
ks
Volba barvy Dostupnost Cena Množství
Kožená kapsa na peníze MONEYKA (výběr 22 barev) - Volba barvy: 22-zářivě červená 1-přírodní Odeslání do 14ti dnů 920 Kč
Kožená kapsa na peníze MONEYKA (výběr 22 barev) - Volba barvy: 22-zářivě červená 2-žlutá Odeslání do 14ti dnů 920 Kč
Kožená kapsa na peníze MONEYKA (výběr 22 barev) - Volba barvy: 22-zářivě červená 3-růžová Odeslání do 14ti dnů 920 Kč
Kožená kapsa na peníze MONEYKA (výběr 22 barev) - Volba barvy: 22-zářivě červená 4-bordó Odeslání do 14ti dnů 920 Kč
Kožená kapsa na peníze MONEYKA (výběr 22 barev) - Volba barvy: 22-zářivě červená 5-červená Odeslání do 14ti dnů 920 Kč
Kožená kapsa na peníze MONEYKA (výběr 22 barev) - Volba barvy: 22-zářivě červená 6-oranžová Odeslání do 14ti dnů 920 Kč
Kožená kapsa na peníze MONEYKA (výběr 22 barev) - Volba barvy: 22-zářivě červená 7-červeň palisander Odeslání do 14ti dnů 920 Kč
Další

!! Obrázek je ilustrační !!

Vyrobeno z kvalitní hovězí kůže (usně), jednoduchá, praktická kapsa. Kapsa je vyrobena z 1mm tlusté kůže a obšita ze tří stran.

Další informace

  • Umístění ražby monogramu je možné umístit na jedno z míst v nabídce. Monogram je umístěn vždy přibližně 1 cm od hrany kůže.
  • Pozor! Barevný odstín se může od fotografie ve skutečnosti mírně lišit. Rozdíl je způsoben zobrazením fotky vzorníku vašeho monitoru a také ručním barvením a konkrétním kusem kůže.
  • Výrobek je z třísločiněné usně a drobné jizvy a oděrky jsou součástí kůže. To je charakteristické pro přírodní materiál. Přelakováním se jizvy ještě zvýrazní, nejvíce je to patrné u přírodní nebarvené kůže.

Přednosti kapsy MontMat MONEYKA

  • možnost vybrat si z pestré palety barev (vyberte si svou oblíbenou barvu nebo darujte obdarovávanému tu jeho barvu)
  • chcete mít ten svoji koženou obálku s monogramem? I toto přání MontMat plní. Jednoduše si vyberte, kde chcete monogram mít a jaká písmenka to budou.

Vlastnosti zápisníku MontMat MONEYKA

  • vyrobeno z pravé hovězí kůže o tloušťce 1 mm
  • rozměr cca 11 x 22 cm
  • barva dle vaší volby z nabídky

Parametry

Barva ČernáModráFialováZelenáRůžováVínová, BordóČervenáOranžováHnědáBéžová, přírodníŽlutá
Materiál Kůže
Výška 11 cm
Šířka 22 cm

Články

Věděli jste, že... i fotoalbum může být kožené a univerzální?

Věděli jste, že... i fotoalbum může být kožené a univerzální?

Dříve populární fotoalba na rožky jsou dnes jen jednou z možností. Ze své slávy byly vytlačeny alby na zasouvání fotek a vedle těch se objevila také alba samolepící. A právě některá samolepící alba umožňují skvělou vychytávku - jednotlivé listy je možné vkládat a doplňovat dle potřeby, protože jsou na kroužkovou vazbu.


Co si o nás myslí naši zákazníci

Co si o nás myslí naši zákazníci

Jsme rádi, když se vám naše výrobky líbí a jsme ještě raději, když jste z nic stejně nadšení, jako my :-) Jsme opravdu rádi, že se o nadšení některých z vás můžeme podělit. Posuďte sami.


Průvodce zápisníky MontMat

Průvodce zápisníky MontMat

Výběr barev, zapínání, vazeb, velikostí – až se vám z toho točí hlava? Přípravili jsme pro vás přehledný průvodce jednotlivými variantami a parametry kožených zápisníků MontMat. Pohodlně se usaďte, jdeme na to.


MontMat - příběh kůže

MontMat - příběh kůže

Světem táhnou různé trendy, ale jsou věci, které jsou nadčasové a tou je například kůže a ruční výroba. Byly doby, kdy šla ruční práce do pozadí, nicméně dnes si nejen nachází místo na trhu, ale je artiklem žádaným.

Značku MontMat stvořila Dana Crlíková a je jejím vizionářem, tvůrcem a tváří. Historie značky sahá do roku 2015, ale její prvopočátky jsou mnohem starší.


Jak vybírat zápisník

Jak vybírat zápisník

Píšete rádi a píšete hodně? I přes neuvěřitelné tempo digitalizace hrají zápisníky nezastupitelnou roli. Mnoho z nás zapisuje věci rukou proto, že to je pohodlné a jindy naopak proto, že to situace vyžaduje. Dnes lze koupit téměř cokoliv. Že se v té džungli ztrácíte? Podívejme se tedy na to, co vše je možné při koupi zápisníku sledovat a z čeho je vlastně možné vybírat.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.