Diář A5 Black Brick 2020 metalicky modrý

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Black Brick

Chytrý a kvalitní diář značky Black Brick obsahuje vše co je třeba a zároveň vás nijak neomezuje. Diář je na rok 2020, obsahuje vzadu kapsičku a má dvě šikovné záložky. Váš společník a důvěrník na každý den. A ručně vyrobený v Česku! Více

Výrobce: Black Brick Kód produktu: BLACKBRICK-D-A5BG-20

Produkt již není v nabídce

Náhradní produkt

Chytrý a kvalitní diář značky Black Brick obsahuje vše co je třeba a zároveň vás nijak neomezuje. Diář je na rok 2019, obsahuje vzadu šedou kapsičku a má dvě šikovné záložky. Váš společník a důvěrník na každý den. A ručně vyrobený v Česku!

A co přesně naleznete na stránkách diáře? 

  • Přehledný roční kalendář 2020 a 2021 (jedna strana)
  • Roční cíle (dvě dvojstrany, kde první strana je s nápovědou)
  • Měsíční plánování, kde každý den má jeden čtvereček (vždy jedna stránka pro každý měsíc, leden je s nápovědou)
  • Dvojstrana týdenního kalendáře střídající se s dvojstranou pro poznámky (levá strana s tečkami) a stránkou pro úkoly týdne, kde jsou v pravé části také tečky na poznámky (první stránky jsou s nápovědou)
  • 9+1 pravidlo pro (ještě) lepší rok 2020 (jedna strana)
  • 4 snadné nástroje pro velký výsledek - tečkovaný zápisník, deník vděčnosti, (sebe)koučovací otázky, hlavní úkoly týdne (jedna dvojstrana)
  • Poznámky (14 stran, kde na každé druhé stránce je jeden citát)

Jak vypadá taková nápověda v podání Black Brick? Mrkněte do galerie.

Luxusní diář Black Brick je vyroben z kvalitních materiálů. Desky jsou z té nejkvalitnější italské umělé kůže - krásná a příjemná na dotek, odolná a šetrná ke zvířatům.

Autoři si dali záležet také na otevírání diáře - pevná vazba je ručně šitá. Diář je prakticky velký - formát A5 je ideální velikost.

Každý diář má dvě záložky, přičemž metalicky modrá varianta s modrou gumičkou obsahuje modrou a zelenou.

Listování diářem:

Zajímá vás, jak vypadá "metalicky modrá"? Mrkněte na video nedatovaného diáře A6 v tomto provedení:

Co o diáři říká Anna Peloušková

(milovnice diářů pracující v administrativě - "Svůj den si bez diáře nedokážu představit.")

Anna - expertka na diáře

U diářů od značky Black Brick (a čehokoliv jiného z jejich produkce) má člověk výjimečný pocit už ve chvíli, kdy si svazek vezme do ruky. Značka se pyšní používáním kvalitní italské koženky a můžu potvrdit, že kvalita je znát. Sice to je koženka, ale pocit v ruce je příjemnější, než je člověk u koženky zvyklý. Desky jsou prostě takové příjemné na omak, člověk diář nechce dát z ruky.

Významná data (třeba narozeniny, dovolenou) si člověk může napsat do měsíčních přehledů v úvodu, aby se neztratila v běžné operativě. Doteď jsem takový systém nevyužívala, ale je to tak geniální myšlenka,že nyní považuji měsíční přehled pro tyto události za nezbytný.

Samotný týdenní diář, který je dobře zpracovaný, je žel sloupcový. Preferuji řádkové, potřebuji se při psaní trochu roztáhnout a sloupečky prostě tak široké nejsou. Na druhou stranu za každým týdnem je dvoustrana pro týdenní úkoly a místo na poznámky. Takže i přes tuto mou (osobní) preferenci řádkového uspořádání se mi s diářem plánuje dobře.

Modrý diář hází takové jemné odlesky, takže je nejen decentní, ale zároveň vůbec není nudný nebo dokonce obyčejný. Má barevně splývavý vzhled stejně jako červený diář, přičemž jednobarevnost rozbíjí zelená záložka. Za mě je to spíš model pro chlapy, které už nebaví černá, ale nepotrpí si na přílišnou extravaganci.

Parametry

Barva Modrá
Formát A5
Typ diáře Datovaný
Materiál Koženka
Záložky Ano
Určení Pro muže, Pro ženy, Unisex
Zavírání Gumička
Papír bílý – 90g/m2

Recenze 1

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

KladyPo několika letech hledání mezi levnými, ale naprosto nekvalitními a předraženými diáři jsem objevil tento krásný diář za rozumnou cenu, pro velkou sp ...více

ZáporyPokud jste zvyklí na klasický diář, bude chvilku trvat než si zvyknete na jiné uspořádání, trvá to ale krátce a výsledek stojí za to.

Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)

Články


Black Brick - chytré diáře českého výrobce

Black Brick - chytré diáře českého výrobce

Máte rádi dokonalost? Tedy perfektní kombinaci chytrosti, elegance, kvality, praktičnosti? Již brzy budete mít potěšení u nás zakoupit chytré diáře a praktické zápisníky - kombinaci poctivého českého řemesla a nadčasového designu.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.