Diář A5 Black Brick 2019 růžový


Black Brick

Chytrý a kvalitní diář značky Black Brick obsahuje vše co je třeba a zároveň vás nijak neomezuje. Diář je na rok 2019, obsahuje vzadu kapsičku a má dvě šikovné záložky. Váš společník a důvěrník na každý den. A ručně vyrobený v Česku! Více

Výrobce: Black Brick Kód produktu: BLACKBRICK-D-A5RO

Produkt již není v nabídce

Náhradní produkt

Chytrý a kvalitní diář značky Black Brick obsahuje vše co je třeba a zároveň vás nijak neomezuje. Diář je na rok 2019, obsahuje vzadu kapsičku a má dvě šikovné záložky. Váš společník a důvěrník na každý den. A ručně vyrobený v Česku!

A co přesně naleznete na stránkách diáře? 

  • Přehledný roční kalendář 2019 a 2020 (jedna strana)
  • Roční cíle (dvě dvojstrany, kde první strana je s nápovědou)
  • Měsíční plánování, kde každý den má jeden čtvereček (vždy jedna stránka pro každý měsíc, leden je s nápovědou)
  • Dvojstrana týdenního kalendáře střídající se s dvojstranou pro poznámky (levá strana s tečkami) a stránkou pro úkoly týdne, kde jsou v pravé části také tečky na poznámky (první stránky jsou s nápovědou)
  • Poznámky (14 stran, kde na každé druhé stránce je jeden citát)

Jak vypadá taková nápověda v podání Black Brick? Mrkněte do galerie.

Luxusní diář Black Brick je vyroben z kvalitních materiálů. Desky jsou z té nejkvalitnější italské umělé kůže - krásná a příjemná na dotek, odolná a šetrná ke zvířatům.

Autoři si dali záležet také na otevírání diáře - pevná vazba je ručně šitá. Diář je prakticky velký - formát A5 je ideální velikost.

Každý diář má dvě záložky, přičemž růžová varianta obsahuje šedou a červenou.

Listování diářem:

Parametry

Barva Růžová
Formát A5
Typ diáře Datovaný
Materiál Koženka
Záložky Ano
Určení Pro ženy
Zavírání Gumička
Papír bílý – 90g/m2

Články


Black Brick - chytré diáře českého výrobce

Black Brick - chytré diáře českého výrobce

Máte rádi dokonalost? Tedy perfektní kombinaci chytrosti, elegance, kvality, praktičnosti? Již brzy budete mít potěšení u nás zakoupit chytré diáře a praktické zápisníky - kombinaci poctivého českého řemesla a nadčasového designu.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.