Black Brick poutko na pero červené (pen loop)


Black Brick

Šikovná drobnost pro diáře a zápisníky - aby vaše propiska byla vždy po ruce. V červeném provedení. Ručně vyrobeno v Česku. Více

Výrobce: Black Brick Kód produktu: BLACKBRICK-PL-RE

59 Kč
Vyprodáno :-(

Šikovná drobnost pro diáře a zápisníky - aby vaše propiska byla vždy po ruce. V červeném provedení. Nalepíte a hned používáte. Ručně vyrobeno v Česku.

Parametry

Barva Červená

Články

Black Brick - chytré diáře českého výrobce

Black Brick - chytré diáře českého výrobce

Máte rádi dokonalost? Tedy perfektní kombinaci chytrosti, elegance, kvality, praktičnosti? Již brzy budete mít potěšení u nás zakoupit chytré diáře a praktické zápisníky - kombinaci poctivého českého řemesla a nadčasového designu.

Diskuze

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.