VenaValnoha

Do našeho sortimentu jsme zařadili nový kousek – zápisník A6 s deskami z hovězí usně neboli Sketchbook PURE. Jednoduchý, účelný, krásný. Přesně takový, jako je celá tvorba značky VenaValnoha.

Za značkou stojí mladá designérka Vendula Valnohová ze Skalice nad Svitavou. Sortiment, který vyrábí, je poměrně široký. V nabídce najdete také kabelky, peněženky, pásky a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou ručně dělané a zdobí je logo značky. Jednoduchý a čistý vzhled loga je přesně odrazem duše značky. Důraz na jednoduchost a přímočarost zpracování můžete ocenit i vy díky zápisníku Sketchbook PURE.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.