Rocketbooky v sadě s koženým obalem za zaváděcí cenu

Nyní akce – kožené obaly Rocketbook za zaváděcí cenu! Připravili jsme si pro vás set - při zakoupení libovolného Rocketbooku a k němu koženého obalu, pořídíte obal A5 za cenu 599 ,-  a formát A4 za 899 ,-. Ano, ano, čtete dobře to je o 400 Kč méně a o 900 Kč méně, než je běžná cena. Jestli jsme se nezbláznili? Asi ano :-) Ale jen na chvíli ;-)

Za obaly stojí autorská dílna z Brna, která s vlastní značkou okupuje trh kožených výrobků již několik let. Rozhodli jsme se vstoupit do společné spolupráce a dát zápisníkům Rocketbook ještě něco navíc. A o radost z této spolupráce jsme se rozhodli podělit s vámi touto zaváděcí akcí.

Obaly jsou tak nové a čerstvé, že jsme nestihli udělat skladové zásoby, budou proto vyráběny vždy přímo pro vás (ale nebojte se, 14ti denní lhůta na vrácení platí), proto je doba pro odeslání nastavena na 14 dní. Ale budeme se snažit tuto dobu zkrátit. Ale trocha času navíc za ručně vyrobený kožený obal za skvělou cenu přece stojí :-) Teda aspoň my si to myslíme ;-)

Doufáme, že se vám obaly budou líbit, a proto neváhejte. Akce je časově omezena.

V nabídce je Rocketbook Wave A5, Rocketbook Everlast A4 a Rocketbook Everlast A5. Everlasty jsou ve více barevných variantách.

Rocketbook Wave s koženým obalem nebo Rocketbook Everlast A4 s koženým obalem nebo Rocketbook Everlast A5 s koženým obalem