Milý zákazníci, z provozních důvodů budou Vaše objednávky přijaté mezi 12.7. a 16.7. expedovány 17.7. Během období prázdnin budou dodací lhůty neskladových výrobků zn. MontMat a MEK design o něco delší z důvodu prázdninového provozu výrobců. Děkujeme za pochopení.

Nabídka pro registrované firmy - 100% vegan

Naši milí zákazníci,

nyní intenzivně pracujeme na rozšíření čerstvé nabídky pro firemní zákazníky. Veškeré přípravy jsou v plenkách, ale už nyní u nás najdete produkty, které pro ně jako pro firmy budou výhodnější (máme velké plány, ale stojíme zatím na startu).

Firemní produkty jsou dostupné od objednávky 5 ks a za výhodnější cenu.

V tuto chvíli u nás najdete v sortimentu vybrané kožené zápisníky MontMat, které si můžete pohodlně objednat i s firemním logem. A sortiment zelené značky Dingbats*, který prozatím maloobchodně dostupný není.

V nejbližší době budeme postupně doplňovat zápisníky MontMat, aby byly dostupné všechny maloobchodní varianty s možností ražby loga a zápisníky Dingbats* ve všech existujících variantách (i ty, co jsou zatím jen maloobchodní, ve výhodnější variantě pro firmy). Je toho před námi spousta, ale jak se říká s chutí hotovo a půl je hotovo :-) Mimochodem, pokud už nyní máte zájem o cokoliv značky Dingbats* a na webu to není nebo konkrétní zápisník MontMat, který ještě na webu s naklikáním loga není, dejte vědět. Buď lze objednávku udělat po mailu nebo bychom upřednostnili vámi vybraný produkt a vystavili ho na webu, aby jste mohli objednávku udělat sami.

A jaké jsou obchodní podmínky?

  • Produkty označené Pro firemní zákazníky jsou (prozatím) všechny na objednávku, minimální počet ks je 5.
  • Zápisníky MontMat s ražbou loga, stejně tak jako s ražbou monogramu je nutné uhradit předem.
  • Produkty Pro firemní zákazníky jsou viditelné jen těm zákazníkům, kteří jsou registrovaní a uvedli také firemní údaje. Všem takovým zákazníkům jsme automaticky tyto produkty zviditelnili. Vy ostatní nás prosím kontaktujte, abychom vám mohli firemní produkty aktivovat.
  • Veškeré další produkty, co nenesou firemní označení, jsou dostupné bez omezení všem.

A co pro vás do budoucna chystáme?

  • Jak jsme již výše napsali, doplnění produktů značky MontMat a Dingbats*. Pro začátek.
  • Dále budeme rozšiřovat nabídku customizace výrobků - ražba i na jiné značky, gravírování vizitkářů apod. (Mimochodem, to, že to aktuálně nevisí online, neznamená, že to neumíme nebo že to nezajistíme. Jestli vás zajímá jakákoliv úprava produktů nebo větší odběr kusů, napište nám nebo zavolejte. Umíme zajistit skoro vše a co neumíme, to se naučíme :-) )
  • Aktuálně také pracujeme na zavedení platby na fakturu na základě dosaženého obratu. Takže do budoucna bude nákup na firmu ještě praktičtější.

A tady je na ukázku několik produktů od dvou výše jmenovaných značek, které jsou dostupné v e-shopu každému nakupujícímu a také s výše uvedenými benefity pro firmy po přihlášení: