Milý zákazníci, z provozních důvodů budou Vaše objednávky přijaté mezi 12.7. a 16.7. expedovány 17.7. Během období prázdnin budou dodací lhůty neskladových výrobků zn. MontMat a MEK design o něco delší z důvodu prázdninového provozu výrobců. Děkujeme za pochopení.

BRUNNEN - více než 135 let tradičního papírenství a moderního přístupu

BRUNNEN – značka se 135letou historií

Společnost Baier & Schneider vede BRUNNEN jako jednu ze svých několika značek. BRUNNEN si již více než 135 let zakládá na vysoké kvalitě a označení „Vyrobeno v Německu“. Svým zákazníkům značka nabízí to nejlepší ze školních pomůcek, kalendářů a papírnického zboží.

Společnost provozuje většinu firemních aktivit v místě svého vzniku - města Heilbronn, které je situováno na jihu Německa.  Lví podíl na objemu vyráběných produktů v tomto místě má nejmodernější technologie, kterou je závod vybaven. Mimo samotnou výrobu je zde umístěno také logistické centrum, které zásobuje více než 16 000 obchodních partnerů ve více než 40 zemích světa tisíci výrobky BRUNNEN.

Jak je vidět, BRUNNEN kombinuje tradici a extremně moderní přístup. Jednou nohou stojí firma ve světě špičkových technologiích a druhou ve velmi tradičním papírnickém byznysu.

Zdroj: https://www.brunnen.com/en/