Na našem e-shopu najdete několik značek, které se vyznačují důrazem na design, kvalitním materiálem a v mnohých případech také prací s kůží a ruční výrobou.

U značek, které si zakládají na ruční výrobě, jsme volili značky lokální, tedy české. Mezi sortimentem, který nabízíme, ale najdete také zahraniční výrobce. Zahraniční výrobci patří do kategorie větších firem. Dvě značky reprezentují německou preciznost a dlouholetou tradici a dvě značky pak americkou inovativnost a kreativitu.

Pojďme se však blíže podívat na naše lokální dodavatele. Je to inspirativní paleta výrobců.

MontMat

Značka MontMat Kdo je MontMatLokální značka MontMat si zakládá na ruční výrobě kožených výrobků, kdy ručně i barví zpracovávanou kůži. Záběr značky je široký – hlavní devizou je široká paleta barev a velká variabilita jednotlivých zápisníků.

Prohlédnout zápisníky MontMat

Black Brick

Kdo je Black Brick Značka Black BrickJe značka tvořící v Praze, a která atakuje přízeň svých zákazníků v celé České republice. Jejich diáře a zápisníky jsou charakteristické nejen ruční výrobou, ale především precizností zpracování, pečlivou volbou materiálů a barev a hlavně vegan strategií.

Prohlédnout diáře a zápisníky Black Brick

Souma Leather

Značka Souma Leather Kdo je Souma LeatherPříběh této značky je podobný příběhům jiných ručně vyráběných výrobků. V tomto případě jde o kožené výrobky tvořené v srdci Brna dvěma bratry. A jak už to tak bývá, jejich původní profese byla jiná, ale vůně kůže a fascinace precizností práce s ní vedla ke vzniku značky Souma Leather.

Prohlédnout doplňky Souma Leather

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.