Milý zákazníci, z provozních důvodů budou Vaše objednávky přijaté mezi 12.7. a 16.7. expedovány 17.7. Během období prázdnin budou dodací lhůty neskladových výrobků zn. MontMat a MEK design o něco delší z důvodu prázdninového provozu výrobců. Děkujeme za pochopení.

Lokální výrobci - naše značky - Typ diáře - Nedatovaný

Na našem e-shopu najdete několik značek, které se vyznačují důrazem na design, kvalitním materiálem a v mnohých případech také prací s kůží a ruční výrobou.

U značek, které si zakládají na ruční výrobě, jsme volili značky lokální, tedy české. Mezi sortimentem, který nabízíme, ale najdete také zahraniční výrobce. Zahraniční výrobci patří do kategorie větších firem. Dvě značky reprezentují německou preciznost a dlouholetou tradici a dvě značky pak americkou inovativnost a kreativitu.

Pojďme se však blíže podívat na naše lokální dodavatele. Je to inspirativní paleta výrobců.

MontMat

Značka MontMat Kdo je MontMatLokální značka MontMat si zakládá na ruční výrobě kožených výrobků, kdy ručně i barví zpracovávanou kůži. Záběr značky je široký – hlavní devizou je široká paleta barev a velká variabilita jednotlivých zápisníků.

Prohlédnout zápisníky MontMat

Black Brick

Kdo je Black Brick Značka Black BrickJe značka tvořící v Praze, a která atakuje přízeň svých zákazníků v celé České republice. Jejich diáře a zápisníky jsou charakteristické nejen ruční výrobou, ale především precizností zpracování, pečlivou volbou materiálů a barev a hlavně vegan strategií.

Prohlédnout diáře a zápisníky Black Brick

Souma Leather

Značka Souma Leather Kdo je Souma LeatherPříběh této značky je podobný příběhům jiných ručně vyráběných výrobků. V tomto případě jde o kožené výrobky tvořené v srdci Brna dvěma bratry. A jak už to tak bývá, jejich původní profese byla jiná, ale vůně kůže a fascinace precizností práce s ní vedla ke vzniku značky Souma Leather.

Prohlédnout doplňky Souma Leather