Na našem e-shopu najdete několik značek, které se vyznačují důrazem na design, kvalitním materiálem a v mnohých případech také prací s kůží a ruční výrobou.

U značek, které si zakládají na ruční výrobě, jsme volili značky lokální, tedy české. Mezi sortimentem, který nabízíme, ale najdete také zahraniční výrobce. Zahraniční výrobci patří do kategorie větších firem. Dvě značky reprezentují německou preciznost a dlouholetou tradici a dvě značky pak americkou inovativnost a kreativitu.

Pojďme se však blíže podívat na naše lokální dodavatele. Je to inspirativní paleta výrobců.

MontMat

Značka MontMat Kdo je MontMatLokální značka MontMat si zakládá na ruční výrobě kožených výrobků, kdy ručně i barví zpracovávanou kůži. Záběr značky je široký – hlavní devizou je široká paleta barev a velká variabilita jednotlivých zápisníků.

Prohlédnout zápisníky MontMat

Black Brick

Kdo je Black Brick Značka Black BrickJe značka tvořící v Praze, a která atakuje přízeň svých zákazníků v celé České republice. Jejich diáře a zápisníky jsou charakteristické nejen ruční výrobou, ale především precizností zpracování, pečlivou volbou materiálů a barev a hlavně vegan strategií.

Prohlédnout diáře a zápisníky Black Brick

Souma Leather

Značka Souma Leather Kdo je Souma LeatherPříběh této značky je podobný příběhům jiných ručně vyráběných výrobků. V tomto případě jde o kožené výrobky tvořené v srdci Brna dvěma bratry. A jak už to tak bývá, jejich původní profese byla jiná, ale vůně kůže a fascinace precizností práce s ní vedla ke vzniku značky Souma Leather.

Prohlédnout doplňky Souma Leather

Rychlé info Ruční výroba Český výrobek
Dámská peněženka Souma Leather Fold hnědáDámská peněženka Souma Leather Fold hnědá

Dámská peněženka Souma Leather Fold hnědá

Odeslání do 14ti dnů
2 489 Kč
Barva Hnědá
Máte ve své peněžence doslova všechno? Pak je pro vás elegantní kožená peněženka Fold ideální volbou - pojme toho opravdu hodně a díky…
Rychlé info Ruční výroba Český výrobek
Dámské psaníčko Souma Leather Marc červenéDámské psaníčko Souma Leather Marc červené

Dámské psaníčko Souma Leather Marc červené

Odeslání do 14ti dnů
1 889 Kč
Barva Červená
Hledáte kabelku a zároveň doplněk? Kvalitní psaníčko, které je velké tak akorát a perfektně doplní váš outfit. A navíc si můžete vybrat z…
Rychlé info Ruční výroba Český výrobek
Dámské psaníčko Souma Leather José koňakDámské psaníčko Souma Leather José koňak

Dámské psaníčko Souma Leather José koňak

Odeslání do 14ti dnů
1 889 Kč
Barva Žlutá
Jsou příležitosti, kde je malé psaníčko nutností a jiné, kam nic většího nepotřebujete. Toto psaníčko nezklame ani v jednom z těchto…