Personifikace zápisníkůTo, že něco nese otisk vaší osoby nebo osobnosti, může být vyjádřeno různě. Někdy stačí jen volba barvy, jindy to bude nějaká konkrétní úprava. Stejně tak lze zdokonalit dárek - darovat obdarovanému to, co nese například jeho monogram.

Pro naše zákazníky zjednodušujeme personifikaci tak, že charakter budoucího majitele zápisníku nebo čehokoliv jiného můžete vytvořit už při výběru na e-shopu. Tuto možnost mají všechny výrobky označené Úprava na přání.

Možnost úpravy na přání znamená, že mimo volby komponent zápisníku můžete například na něj umístit monogram.

Úpravy na přání postupně rozšiřujeme tak, aby jste je mohli zadat už při nákupu. Jestli jste ale na vámi vybraném zboží nenašli tuto volbu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro vás zajistíme úpravu i jiného zboží, i když zatím není na stránkách zautomatizovaná volba.

Kontaktujte nás :: Martezi.czRádi pro vás zajistíme:

  • ražbu monogramu či jiného textu
  • gravírování
  • umístění loga

Líbí se vám nějaký zápisník, obal na tablet či cokoliv jiného, ale není to přesně ono a chtělo by to menší či větší změnu? I to dokážeme vyřešit. Pokud máte dotazy, nápady a přání, neváhejte nás kontaktovat.

Lokální výrobci

U nás najdete paletu lokálních výrobců, kteří vše vyrábí vlastnoručně. Kvalita, originálnost a konkrétní tvář autora nás baví. A když je to navíc eco, máme radost ještě větší :-)

Ruční výroba a design

Ručně vyráběné výrobky mají jednu věc společnou - jsou vždy jedinečné. A u výrobků z kůže to platí dvojnásob. Originalita ale může znamenat nápaditý design nebo nečekaně propracovanou funkčnost. A přesně takové výrobky najdete u nás.

Individuální řešení

Potřebujete ražbu na zvolený kožený zápisník? Chcete jinou náplň? Chcete svoje jméno nebo logo na vizitkář? Umíme toho opravdu hodně a rádi vaše přání splníme.