Black Flowers set (pocket mirror, business case, handbag holder)


TROIKA

Máte rádi vše pěkně sladěné? Nebo sháníte vhodný dárek pro přítelkyni / manželku / kolegyni (nebo dokonce šéfovou)? Nebo si prostě jen chcete udělat radost? More

Manufacturer: TROIKA Product code: TROIKA-SET-152

Product is no longer available

Substitution product

Máte rádi vše pěkně sladěné? Nebo sháníte vhodný dárek pro přítelkyni / manželku / kolegyni (nebo dokonce šéfovou)? Nebo si prostě jen chcete udělat radost? 

Vizitkář

Která žena – manažerka či podnikatelka se obejde bez vizitkáře? A která úspěšná žena by nevolila originalitu a eleganci? 

Vlastnosti

  • vyroben z oceli
  • rozměry 6x59x95 mm

Držák na kabelku

Lehoučký dekorativní klip na tašku, který ladí s vizitkářem. Jednoduše otevřete a tašku zavěsíte například na stůl. Klip nezabere skoro nic a ještě krom služby udělá spoustu parády. Krása a praktičnost v jednom.

Vlastnosti

  • rozměry 20x35x85 mm

Zrcátko

Zrcátko skrývá jedno obyčejné a jedno zvětšující zrcátko - běžný doplněk, který by neměl chybět v žádné kabelce. Proč mít ale nějaké zrcátko, když můžete mít zrcátko ve stejném designu jako vizitkář a držák na kabelku?

Vlastnosti

  • kapesní zrcátko a zvětšovací zrcátko (1:2)
  • kulaté, hliníkové, matné, stříbrné
  • rozměry 9x70x70 mm

Local manufacturers

Here you will find a variety of local manufacturers who produce everything by hand. We enjoy the quality, originality and its author. And when it is eco, we are even more happy :-)

Handmade and design

Handmade products have one thing in common - they are always unique. And this is doubly true for leather products. But originality can mean imaginative design or unexpectedly sophisticated functionality. And you will find exactly such products with us.

Individual solutions

Do you need embossing on your chosen leather notebook? Do you want a different filling? Do you want your name or logo on a business card holder? We know a lot and we will be happy to fulfill your wishes.