Tato česká značka byla založena v roce 1998 Ivetou Houdkovou se zaměřením na navrhování a realizaci ručně zpracovaných dámských, pánských a unisex kabelek a tašek.

Značka klade důraz na kvalitní dílenské zpracování, tradiční technologické postupy a konstrukční detaily. Každý vyrobený kus v sobě nese:

  • důraz na profesionální zpracování každého individuálního kusu
  • originalitu v podobě malé kolekce nebo i jediného originálu
  • kvalitní poctivou řemeslnou práci
  • design snoubící se s vysokými nároky na funkčnost
  • ruční zpracování kůže

Současnost

Dílna rozšířila svoje portfolio o kvalitní materiál Waxed Cotton Antique Barbour Type, jehož historie sahá až do roku 1894. V Anglii, místě svého vzniku, se těší pro své vlastnosti velké oblibě od počátku až do dnes.

Local manufacturers

Here you will find a variety of local manufacturers who produce everything by hand. We enjoy the quality, originality and its author. And when it is eco, we are even more happy :-)

Handmade and design

Handmade products have one thing in common - they are always unique. And this is doubly true for leather products. But originality can mean imaginative design or unexpectedly sophisticated functionality. And you will find exactly such products with us.

Individual solutions

Do you need embossing on your chosen leather notebook? Do you want a different filling? Do you want your name or logo on a business card holder? We know a lot and we will be happy to fulfill your wishes.